Solidny stomatolog z doświadczeniem w Radomiu

1.tomaszkowal » 23 maja 2016, 10:07

Dzień dobry, poszukuje dobrego stomatologa w Radomiu. Poprzedni stomatolog jak leczył moje zęby to zostawił kawałek ukruszonego wiertła w zębie. Oczywiście po jakimś czasie ząb o sobie przypomniał. Z tego co dowiedziałem się z Internetu, można to wyjąć przy użyciu mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który dentysta wykonuje tego rodzaju zabiegi w Radomiu? Nie chce usuwać zęba i robić implanta w to miejsce. Każdy ma świadomość że są to ogromne koszty i znacznie większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 23 maja 2016, 11:02

Witaj, z tego co piszesz to posiadasz duży kłopot. Jest taka klinika, która posiada dobrych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, ale nie mam pojęcia czy mają taki sprzęt. Pierwszy raz o czymś takim słyszę, a leczyłem już sporo zębów. Posiadam również już 3 implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju komplikacji jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo wiem co to bolące zęby. Powodzenia.

podobne tematy:
Cytuj

3.adampiszczek » 23 maja 2016, 11:06

Cześć. To ten lekarz nie wiedział, że mu się wiertło złamało. Pozostawił go w zębie i dał plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:
Cytuj

4.tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:09

Cześć. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u innego stomatologa dowiedziałem się o tym zdarzeniu. Szkoda gadać na temat tamtego dentysty. Partacz jakich mało.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml