Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do zajadu?

1.tomaszkowal » 24 maja 2016, 12:43

Dzień dobry, znalazłem w internecie bardzo ciekawe wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na tym zdjęciu Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, lecz boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę dzwonić do firmy a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Dlatego prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:12

Dzień dobry, bardzo fajna strona www. Projekty tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na fotografii umieszczonej na forum. Jeśli wykonują pracę dla tak dużych korporacji to za pewne do najtańszych się nie zaliczają. Natomiast nie mam pojęcia czemu nie wyślesz do tej firmy zapytania ofertowego. Piszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najłatwiej. Sporo firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:
Cytuj

3.adamniczyj » 24 maja 2016, 13:16

Witaj, rzeczywiście bardzo ładne są ich lady do recepcji. Nie wiem w jaki sposób oni to przeliczają, ale jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim stwierdzeniem: trzeba przyjąć od czterech tyś zł za metr lady do recepcji. Więc posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml