Strona 1 z 1

tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31
Witam, właśnie kończę budowę naszego wymarzonego domu. Mam już właściwie prace wykończeniowe za sobą. Pozostały mi już tylko meble. Wspólnie z małżonką doszliśmy do wniosku, iż najodpowiedniejszym rozwiązaniem będą meble wykonywane na wymiar. Jak wiadomo, więcej w nich przestrzeni i jesteśmy wstanie je dopasować do posiadanych pokoi. Potrzebujemy kumatego stolarza, który jest w stanie wykonać takiego rodzaju zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś strony internetowe?

podobne tematy:

adamniczyj » 24 maja 2016, 13:40
Dzień dobry, jeśli nie znalazłeś żadnego stolarza poprzez polecenie to możesz podzwonić do tych fachowców: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tym serwisie www jest duża obszerna baza firm z każdego województwa. Na pewno coś wyszukasz dla siebie. Jak nie to musisz popytać kolegów w twojej okolicy. Na pewno, u kogoś były robione meble na wymiar. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44
Jeśli już naprawdę nikogo nie jesteś w stanie znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to zapukaj do sąsiadów obok ciebie i spytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na pewno ci pomogą.

podobne tematy: