Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

1.krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Witam, ostatnio wziąłem się za pozycjonowanie swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako początkujący pozycjoner posiadam sporo pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać linki do pozycjonowanej strony internetowej. Zdaję sobie sprawę, że w Internecie jest sporo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, ale mało jest tam konkretów. Kolejna sprawa to w jaki sposób sprawdzić czy link jest dobry czy toksyczny? Oraz trzecie pytanie, czy dodając wpis do takiego rodzaju stron http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd warto pisać unikalne opisy? Dużo mi z tym czasu schodzi aby stworzyć do każdego portalu inny opis, więc stwierdziłem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy dobrze robię?

podobne tematy:

2.lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Dzień dobry. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego odpowiem na twoje pytania. To oczywiste, że nikt nie da ci spisu miejsc, gdzie jesteś w stanie pozostawić swój odnośnik. Upubliczniona lista po krótkim czasie jest już zaspamowana i nie ma sensu dawać tam odnośników do strony. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z różnego rodzaju serwisów ogłoszeniowych, ogólnodostępnych platform umożliwiających założenie bloga i innych stron, które umożliwiają stworzenia profilu. Dobry odnośnik to ten, który trudno utworzyć. Jeśli widzisz bardzo dużo odnośników do innych stron to tego rodzaju miejsce należy odpuścić. Jeśli chodzi o tworzenie unikalnych tekstów to trzeba na to przeznaczyć swój czas. Takie linki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.