Czy to skuteczna forma promocji dla krawca?

1.tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:50

Dzień dobry. Kilka dni temu otrzymałem e-mail z sugestią umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-warto-w-niej-zrobic-przyjecie-takze-albo-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi - umieszczenie wpisu jest bezpłatne. Oczywiście można dokupić opcje premium, które umożliwiają wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy ten sposób promocji w ogóle coś daje? Większość ludzi poszukuje firm w wyszukiwarkach internetowych. A jaką drogą są w stanie wyszukać moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:
Cytuj

2.adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wychodzi, iż nie. Jak tak uważasz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest spora i wystarczy zajrzeć na podaną przez ciebie witrynę internetową żeby to sprawdzić. Jak jesteś wstanie dać za 0 złotych tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że internauci poszukują w wyszukiwarkach firm i właśnie dlatego trzeba umieścić na tego rodzaju portalach swoją reklamę. Takie portale są bardzo często na samej górze wyników wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc posiadasz już odpowiedź w jaki sposób ludzie odnajdują twoją firmę na takim portalu internetowym. Odrębną sprawą jest czy warto płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml