Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

1.tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, szukam brygady ślusarzy do zamontowania balustrady nierdzewnej w moim domu. Najchętniej zatrudniłbym ludzi z polecenia. Lecz takiej nie mam. Dlatego moja prośba do drogich użytkowników tego forum o podanie namiarów na dobrych fachowców. Preferowana byłaby firma z okolic Warszawy. Lecz jeśli ktoś posiada fachowców z innych regionów, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z chęcią zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą troszkę mniej kosztowni niż Ci z Warszawy.

podobne tematy:
Cytuj

2.adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Witam kolegę. To zrozumiałe, że szukasz rzetelnej firmy. Najlepsza była by z polecenia. Lecz skąd nadzieja, że tu otrzymasz prawdziwe namiary na rzetelnych wykonawców. Przecież każdy jest w stanie powiedzieć co chce na tym forum. W Internecie znajdziesz dużo serwisów, które mają bazy sprawdzonych wykonawców. Ci wykonawcy posiadają przeważnie tam swoje realizacje i komentarze z poprzednich prac. Ja bym w ten sposób szukał fachowca. A jeśli chodzi o polecenie firmy to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w wyszukiwarce: strona gabinetu i znalazłem parę interesujących stron internetowych. Pierwsza z brzegu ma bardzo ciekawe realizacje Obrazek , z których jasna wynika, że ekipa zna się na rzeczy. Wybierz sobie paru specjalistów, a następnie wpisz ich dane w wyszukiwarce i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z wykonawców jest warty uwagi i należy go wybrać do wykonania balustrady nierdzewnej.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml