Budowa domu troszkę pytań

1.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 9:50

Dzień dobry, przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Jak wiadomo jest to ogromny wydatek i inwestycja na resztę życia. Poszukuje rzetelnych ekip do jego budowy a następnie wykończenia. Interesują mnie również koszty wybudowania domu w stanie surowym oraz jego wykończenia. Dlatego duża prośba do osób, które posiadają doświadczenie w tej kwestii o rady i linki do stron internetowych dobrych fachowców.

podobne tematy:

2.tomaszkowal » 16 maja 2016, 11:10

Cześć nie podałeś najistotniejszych kwestii: kubatury domu oraz czy jest to dom parterowy, czy posiada poddasze użytkowe. Jest to bardzo istotne przy określeniu cen prac.

podobne tematy:

3.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 11:21

Cześć. Przepraszam za mój błąd. Już podaje. Budynek o kubaturze koło 180 m2. Budynek z poddaszem użytkowym a także garażem na 1 samochód.

podobne tematy:

4.marekwirazka » 16 maja 2016, 11:40

Dzień dobry, dołączę się do dyskusji. Ja już jestem w trakcie budowy domu i posiadam dylemat z wyborem fachowego dekarza, a co najważniejsze której dachówki mam użyć. Poczytałem trochę na temat ekip dekarskich: http://polecamspeca.pl/dekarz i powiem szczerze, iż mam z tym spory kłopot. Jak już ktoś ma dobre rekomendacje to nie ma posiada terminów lub jego oferta cenowa jest bardzo wysoka. Może ktoś z was posiada namiary na solidnego i w miarę niedrogiego dekarza.