Budowa domu troszkę pytań

1.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 9:50

Dzień dobry, przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Jak wiadomo jest to ogromny wydatek i inwestycja na resztę życia. Poszukuje rzetelnych ekip do jego budowy a następnie wykończenia. Interesują mnie również koszty wybudowania domu w stanie surowym oraz jego wykończenia. Dlatego duża prośba do osób, które posiadają doświadczenie w tej kwestii o rady i linki do stron internetowych dobrych fachowców.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkowal » 16 maja 2016, 11:10

Cześć nie podałeś najistotniejszych kwestii: kubatury domu oraz czy jest to dom parterowy, czy posiada poddasze użytkowe. Jest to bardzo istotne przy określeniu cen prac.

podobne tematy:
Cytuj

3.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 11:21

Cześć. Przepraszam za mój błąd. Już podaje. Budynek o kubaturze koło 180 m2. Budynek z poddaszem użytkowym a także garażem na 1 samochód.

podobne tematy:
Cytuj

4.marekwirazka » 16 maja 2016, 11:40

Dzień dobry, dołączę się do dyskusji. Ja już jestem w trakcie budowy domu i posiadam dylemat z wyborem fachowego dekarza, a co najważniejsze której dachówki mam użyć. Poczytałem trochę na temat ekip dekarskich: http://polecamspeca.pl/dekarz i powiem szczerze, iż mam z tym spory kłopot. Jak już ktoś ma dobre rekomendacje to nie ma posiada terminów lub jego oferta cenowa jest bardzo wysoka. Może ktoś z was posiada namiary na solidnego i w miarę niedrogiego dekarza.

podobne tematy:
Cytuj

5.tomaszkowal » 16 maja 2016, 12:43

Dzięki za podanie powierzchni domu. Koszt zbudowania takiego domu to rząd 400 tysięcy złotych. Stan surowy z dachem to rząd 120 tysięcy zł. Najdroższe będzie jego wykończenie. Cena samej kotłowni to rząd 50 tysięcy złotych. Jak chodzi o fachowców, to tak już wygląda. Dobre brygady mają zleceń na rok do przodu. Ludzie z przypadku nie mają pracy, lecz ich nie warto w ogóle brać pod uwagę. Same kłopoty z nimi.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml