Wideodomofony - który zakupić?

1.tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niezadługo muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się jednakże czy postawić na stereotypowy domofon czy prawidłowiej kupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, lecz równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które nieraz podnoszą domofon i wpuszczają gości, właśnie dlatego chyba przyzwoiciej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=158 ? Nie jestem niemniej jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie figury posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Cześć. Ostatnimi czasy sama stałam przed wyborem kupna domofonu oraz też nie wiedziałam co kupić. Zdecydowaliśmy niemniej jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej aniżeli pospolite domofony, a jakkolwiek porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najważniejsze jest, że widzimy kto dzwoni, w związku z tym dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj solidnego oraz poprawnego modelu, a nie powinieneś żałować własnego wyboru.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml