Jaki rodzaj alarmu zamontować w domu?

1.tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:08

Witam obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Trochę wyczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to najwięcej monterów montuje urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to bardzo rozbudowana liczba urządzeń, które składają się na system alarmowy. Ostatni powód to dobrej jakości centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:
Cytuj

3.mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez awarii od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na wiele stref - przydatna sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych obszarach domu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie upałów kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml