Wspomnienia, jakie uchwyci fotograf dziecięcy

1.marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Cześć. Ostatnimi czasy urodziłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, jaki jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem wybitnie szczęśliwi, w takim razie pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, w następstwie tego myślę, że nie byłoby kłopotu w trakcie sesji. Niemniej jednak zastanawiam się czy to stosowny pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografa? Ciekawi mnie także w jaki sposób przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:
Cytuj

2.lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Cześć. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest niekiedy kapryśna, jakkolwiek daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był niesłychanie wyrozumiały. Znalazł się, więc czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, niemniej jednak myślę, że wyjdą wybitnie fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, gdyż tak jak zauważyłaś zezwoli to uchwycić niesłychanie istotne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml