Profesjonalny salon masażu w Warszawie

1.tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:50

Dzień dobry. Mam kłopot związany kręgosłupem i poszukuję rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż relaksacyjny. Wykonuje siedzący tryb pracy, który bardzo obciąża kręgi. Ostatnio byłem nawet z tym u doktora pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i nie będzie problemów z kręgosłupem, albo udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, lecz pewnie tylko nieliczne mają w swojej ofercie masaże lecznice na dobrym poziomie.
Cytuj

2.mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Witaj. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Również miałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Są tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja przeważnie decyduje się na masaż leczniczy, który w mojej ocenie najlepiej wpływa na kłopoty dotyczące mojego kręgosłupa. Też ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do podobnych gabinetów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może bieganie lub kupno jakieś bieżni do domu? To również pomaga.
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml