Budzetowe strony internetowe Warszawa

1.lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze temat tanich stron internetowych trzeba przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie pojęcia budżetowe strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia budżetowych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można jasno i dokładnie określić czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty firm w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę tanie strony internetowe żeby dowiedzieć się na jakie oferty stworzenia strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda też u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to trzeba wykonać ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zaprojektowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się wyłącznie kosztem stworzenia strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.
Cytuj

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml