Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

1.tomaszkowal » 09 maja 2016, 14:47

Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej ekipy dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś zna sprawdzonych fachowców. Chcę położyć dachówkę ceramiczną w domu jednorodzinnym. Chciałbym kogoś z doświadczeniem i w miarę rozsądnych pieniądzach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 09 maja 2016, 14:58

Siemanko. U nas dach robiła ta ekipa dekarska: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo solidni. U nas położyli bez problemu więźbę dachową i dachówkę ceramiczną. Całość prac trwała nie dłużej 10 dni. Zero problemów i stresów.

podobne tematy:
Cytuj

3.marekwirazka » 09 maja 2016, 15:32

Cześć, też podłączam się do dyskusji. Brygadę dekarzy już mam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej położyć blacho dachówkę. Sporo osób twierdzi, że to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co uważacie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:
Cytuj

4.lukaszgos » 09 maja 2016, 15:44

Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna posiada swoje mocne strony i minusy. Po pierwsze jest o wiele cięższa od blachy i nie powinno się jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej więźby, więc koszty prac dekarskich wzrosną. A teraz zalety. Na pewno lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne ptaki

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml